Satelitní internet, internet přes satelit

Satelitní internet Tooway s rychlostí 15/3 až 30/6 Mbit/s všude v ČR.

Internet přes satelit – ceník

Satelitní internet, spojení VSAT, mobilní globální satelitní spojení

Dotazy na ceny zařízení, aktivka-sat spot beam coverageace a instalace:  emailem na obchodní oddělení INTV  nebo volejte 224 222 802 v Po- Pá 8.00 až 15.00

Poskytujeme všude dostupný satelitní internet Tooway pro místa bez pevných linek a signálu mobilního internetu. Internet přes satelit je dostupný všude a pro každého, funguje všude tam, kde není jiné připojení, případně vypadne při živelní pohromě nebo jen shromáždění většího počtu lidí.  Internet přes satelit nabízí rychlost 15/3 až 30/6 Mbit/s. Satelit poskytuje rovnoměrné a stabilní parametry na celém území, služby mají proto na celém území ČR stejné parametry.

Satelitní terminál Toway používá standardně anténu o průměru 75 cm, propojenou se satelitním modem jedním koaxiálním kabelem délky do 35 m. Instalační mód modemu umožňuje snadné zaměření na satelit KA-SAT na pozici 9°E. Z ČR tedy téměř přesně na Jihu, asi 19° vpravo od oblíbeného satelitu Astra 23,5°E. Každá domácnost, každá chalupa, horská chata apod. tak může být připojena k internetu přes satelit rychlostí 22/6 Mbit/s ten samý den, kdy si kupující převezme zařízení.

Naše terminály a služby používá Armáda i Police ČR, Hasiči, ČTK, někteří ISP, stavební a technologické společnosti, malé firmy, stovky domácností, každý, kdo potřebuje Internet ihned, nebo všude tam, kde jiné technologie selhávají.

To vše od jediné firmy, která poskytuje kompletní portfolio profesionálních satelitních služeb v ČR, od společnosti INTV. Abychom snížili Vaše náklady na instalaci, máme po republice řadu smluvních partnerů, kteří Vám terminál Tooway pro satelitní internet nainstalují při menších nákladech na cestu. Jsou to např. firmy SAT-ATS,  DM-DATA,  TEMO, SABOL , BELLTECH a další.

Nabízíme a poskytujeme i služby VSAT – privátní sítě a spoje na vyhrazeném satelitním pásmu, kde si QoS a SLA definuje objednatel služby. Pokrytí služeb je v dosahu satelitu obecně celá Evropa, Střední východ, velká část Afriky. S technologií Global Xpress na satelitech Inmarsat ale můžeme nabídnout i připojení k internetu nebo VPN po celém světě.

Doplňkové služby jsou satelitní telefony a mobilní datové terminály, kterých máme v provozu několik stovek. Jde o služby v síti Iridium, Inmarsat GlobalXpress, Inmarsat BGAN Explorer 300, Explorer 510 a Explorer 710, pro službu M2M Explorer 540, Inmarsat GSPS s telefony IsatPhone Pro a IsatPhone 2, Globalstar. Zajímavá např. pro týmy je služba Iridium Push-to-talk – volání na principu radiového provozu v rámci uzavřené skupiny s telefony Iridium 9575 PTT.