Satelitní internet


Satelitní internet Tooway
INTV je jediným dodavatelem vysokorychlostního připojení k internetu s terminály Tooway a službami EuroBroadband UL_SAT. Celoplošné pokrytí. Možnost výhodného pronájmu terminálu bez investice. Řešení pro místa a obce bez internetu, pro krizové události, festivaly, záložní spojení, odesílání videa, bezpečnostní systémy. Dodáváme i s anténami typu quick-deploy a fly-away pro potřebu převážet terminál a rychle ho instalovat. Typický terminál používá anténu o průměru 75 cm s anténní jednotkou TRIA (přijímač a vysílač) propojenou se satelitním modemem jedním koaxiálním kabelem délky do 50 m. Přenosové rychlosti jsou od 16/3 Mbit/s až do 50/10 Mbit/s.

Nově nabízíme pro krátkodobé akce „na zelené louce“ internetové připojení s terminálem a službou Starlink. Vysoká rychlost, nízká latence, rychlá a snadná instalace. Nezávislost na místních WiFi, LTE a jiných sítích. 

Profesionální spoje VSAT Bod-Bod, Bod-Multibod a MESH s modemy Comtech Pro zahraniční mise a cvičení dodáváme terminály a služby VSAT Armádě ČR již od roku 1995. Spolehlivá technologie firem Comtech, Terrasat, Norsat, Prodelin běží bez poruch již 10 let na Středním Východě. Dodáváme jako privátní garantované spoje Bod-Bod nebo sítě TDM/dSCPC s topologií Bod-Multibod s centrální stanicí a Network Management systémem, či sítě TDM/SCPC – FDMA v topologii MESH nebo Bod-Multibod. Přesové rychlosti jsou od 64 kbit/ až 5 Mbit/s.

Antény DataPath CCT 120, CCT 200, QCT 90 INTV je výhradním dodavatelem špičkových samosměrovacích antén typu Fly-Away CCT 120 a CCT 200, i komerčních QCT 90 od firmy DataPath. Dodáváme Armádě ČR pro její řešení MILSATCOM.

Sítě TDMA s modemy Skywan firmy ND Satcom Modemy Skywan řady 7000 jsou jediné MF-TDMA modemy použitelné v síti s konfigurací Bod-Multibod i Full-MESH až do 255 terminálů v síti. Dodáváme pro MILSATCOM řešení Armádě ČR. V nabídce máme i řadu Skywan 5G z produkce firmy ND Satcom

Satelitní telefony 9555 a 9575 Extreme, 9575 PTT a terminály CERTUS pro síť Iridium INTV je největší provozovatel a certifikovaný distributor telefonů a služeb Iridium. Kromě klasických telefonů dodáváme i řešení PTT (Push-to-Talk). V nabídce máme i vysokorychlostní řešení CERTUS. Telefony Iridium 9555, Iridium 9575 Extreme i Iridium 9575 PTT jsou k dispozici v naší půjčovně. K prodeji jsou k dispozici do dvou týdnů od objednávky.

Satelitní telefony IsatPhone a terminály BGAN pro síť Inmarsat telefony IsatPhone můžete telefonovat kdekoli mezi 70°szš a 70°jžš. INTV dodává služby IsatPhone, resp. GSPS např. pro jaderné elektrárny v ČR. Terminál BGAN umožní podle konkrétního typu volání a přenos dat až do rychlosti 512 kbit/s přes satelity Inmarsat I-4. Typicky poskytujeme službu např. polárním badatelům z Masarykovy univerzity, závodníkům na Dakar, trvale slouží jako záložní spojení pro zahraniční mise Armády ČR.

Terminály a služby Inmarsat Global XpressGlobal Xpress je terminál a služba Inmarsat. Pracuje v pásmu Ka-band přes satelity Inmarsat I-5. Nabízí globální vysokorychlostní připojení k internetu. Na souši, na vodě i pro letouny. Jak pro běžné zákazníky, tak pro vlády a na vyhrazeném pásmu pro armády NATO. Nabízené přenosové rychlosti pro pozemní terminály jsou od 1/0,5 Mbit/s až do 8/4 Mbit/s se sdílením 1:1 1:4, 1:8 a max. 1:16.